Aröds ind.väg 17-19
422 43 H.Backa
tel 031-238260
mail: info@wibofarg.se

kontakt

Ordertelefon: 031-23 82 60

Mail: info@wibofarg.se

Dan Hansen - VD

Mobil: 070-601 38 05

Mail:dan@wibofarg.se

Carl Hansen - Produktionschef

Tel: 031-23 82 60

Mail:carl@wibofarg.se

Bengt Dahl – Marknad & Försäljning

Mobil: 0730-21 67 05

Mail:bengt@wibofarg.se

Viktoria Skoglund - Ekonomi, Order

Mobil: 0761-33 88 84

Mail:viktoria@wibofarg.se

Staffan Bergmark – Inköp, Utveckling, Nyansering

Mobil: 0761-33 34 12

Mail:staffan@wibofarg.se

Olof Skoglund - Tekniker / Nyansering

Mobil: 0723-03 78 03

Mail:olof@wibofarg.se

Naturligtvis så är det snabbaste sättet att komma i kontakt med oss att ta och slå oss en signal på telefonen.